"Lielstraupes pils", Straupes pagasts, Pārgaujas novads, LV-4152, Latvija,

 
Straupes narkoloģiskā slimnīca
 
BildeBildeBilde
 
sestdiena, 16. februāris, 2019
Jaunumi
 
76691

Remontu nedēļa PRK "Saulrīti"
28.02.2017


No 20.-24.februārim Pusaudžu rehabilitācijas kolektīvs (PRK) "Saulrīti" uzņēma ciemos sadarbības partnerus un draugus no "FOSSUM" kolektīva Norvēģijā. Kā ierasts šajā nedēļā ar norvēģu partneru finansiālo atbalstu tika remontēta kāda no telpām, šoreiz ēdamzāle. "Fossum" kolektīva audzinātājs Mike un pieci norvēģu jaunieši ieradās Latvijā, lai kopīgi ar "Saulrītu" pusaudžiem darba terapijās krāsotu sienas un mainītu grīdas segumu. Arī ārpus darba jaunieši atrada kopīgu valodu un intereses - futbolu, karaokes dziedāšanu, dažādas galda spēles, kas ļāva vienam otru labāk iepazīt un dalīties pieredzē un tradīcijās. Prombraucot "FOSSUM" kolektīva pārstāvji sarīkoja launagu ar dažādiem saldumiem, turpretim "Saulrītu" kolektīvs kā pateicību pasniedza norvēģu draugiem saldskābmaizes kukuli no "Rožkalnu maizes" un pašdarinātus svečturus. 

PRK "Saulrīti" izsaka lielu pateicību "FOSSUM" kolektīvam, kuru finansiālais un darbaroku atbalsts palīdzējis īstenot vairākas idejas ēkas sakopšanai.  Mūsu kolektīvam jau 25 gadus ir cieša sadarbība ar "FOSSUM" kolektīvu Norvēģijā, kas darbojas kā jauniešu rehabilitācijas centrs jau vairāk kā 30 gadus un pēc viņu darbības principiem ir veidots arī pusaudžu rehabilitācijas kolektīvs "Saulrīti".

Divas reizes gadā (februārī un augustā) "FOSSUM" kolektīva jaunieši apciemo pusaudžu rehabilitācijas kolektīvu "Saulrīti", lai palīdzētu vides labiekārtošanā un kopīgi pavadītu brīvo laiku, apmeklējot Latvijas skaistākās vietas. 
      Atpakaļ